• Bubnovačka - Aby bolo deti lepšie počuť

• V piatok 18. novembra 2022 sa naši žiaci na tretej hodine zišli v telocvični školy a spoločne bubnovali, rapkáčovali a tlieskali. Jednoducho robili hluk. Prečo?

Pretože organizácie pôsobiace na Slovensku v oblasti ochrany detí pred násilím si zvolili 18. november za deň, kedy BY MALO BYŤ HLAS DETÍ LEPŠIE POČUŤ!

Okrem žiakov základnej školy sa k tejto aktivite pripojili aj žiaci materskej školy vo svojich triedach.

• Enviro - výchova

• Milí žiaci,

aj v tomto školskom roku sa môžete aktívne zapájať

do ZBEROVÝCH AKTIVÍT - SABI viečka a tetrapakové obaly z mlieka, použité batérie, papier (oslovte aj príbuzných, ktorí nemajú doma školákov)

do TRIEDENIA ODPADU na škole - papier, plast, sklo, tonery, drobný elektroodpad, bioodpad, čoskoro pribudnú aj nádoby na zálohované obaly.

ZVLÁŠŤ VÁS PROSÍME, ABY STE NEHÁDZALI DO BIO KOŠOV OTVORENÉ ANI UZAVRETÉ JOGURTY A MLIEKA, KTORÉ DOSTÁVATE K OBEDU. TAKTIEŽ NENECHÁVAJTE OVOCIE, JOGURTY A MLIEKO NA PARAPETÁCH, POD SKRINKAMI, NA SKRINKÁCH, V JEDÁLNI NA STOLOCH A NA STOLIČKÁCH... AK NA NE NEMÁTE CHUŤ, TAK SI ICH ZOBERTE DOMOV ALEBO PODARUJTE NIEKOMU. VÁŽME SI JEDLO. NEDOPITÉ MLIEKO MÔŽETE KULTIVOVANE VYLIAŤ DO UMÝVADLA A OBAL DAŤ DO KOŠA.

Vopred ďakujeme za spoluprácu a zlepšenie poriadku v našich spoločných priestoroch školy.