• Pokyny pre stravníkov

• Naša školská jedáleň je zaradená do najnižšieho I. stupňa finančného pásma pre všetky vekové kategórie.

Úhrada stravného

Výška stravného:

Deti MŠ: 1,05 €

Žiaci 1. – 4. ročníka: 0,88 €

Žiaci 2. – 9. ročníka: 0,95 €

Zamestnanci: 0,75 €

Cudzí stravníci: 2,05 €

Platby za stravné sa uhrádzajú nasledovnými spôsobmi:

cez internet banking / doplňujúce údaje o stravníkovi, meno, trieda/

poštovou poukážkou.

Číslo stravovacieho účtu: SK20 0200 0000 001635769854

Úhrada za stravné sa bude prevádzať pravidelne mesiac vopred, vždy okolo 25.-teho na nasledujúci mesiac.

Doklad o úhrade je potrebné odovzdať najneskôr do 25.-teho v mesiaci v kancelárii ŠJ alebo vhodiť do schránky umiestnenej na tento účel pri okienku výdaja stravy.

V školskej jedálni funguje čipový systém objednávania obedov. Je potrebné zakúpiť si čip v hodnote 2 €. Stratu čipovej kľučenky je potrebné nahlásiť ved. ŠJ, čip bude zablokovaný pre prípad neoprávneného použitia, pre pokračovanie v stravovaní je potrebné zakúpiť nový čip.

Vydaním čipovej kľúčenky je stravník automaticky prihlásený na stravu, to znamená, že obedy má automaticky objednané až do odhlásenia.

V Brezovici 02.09.2016

Mgr. Mária Angelovičová