• Distribúcia AG-samotestov

Oznamujeme Vám, že v dňoch

31.8.2022 od 9:00 do 16:00,

05.09.2022 od 8:00 do 14:00

bude možné vyzdvihnúť si AG-samotesty, ak ste o ne prejavili záujem -  zaslaním návratky do školy ešte v mesiaci jún 2022.

MŠVVaŠ SR pripravilo AG testy na bezpečný návrat žiakov do škôl v súvislosti s ochorením COVID-19. V záujme zachovania zdravia a bezpečnosti žiakov odporúčame pred začiatkom školského roka 2022/2023 pred prvým nástupom do školy a školského zariadenia žiakom absolvovať testovanie na ochorenie COVID – 19.

Rodičia majú možnosť využívať dobrovoľné samotestovanie žiakov Ag testami v domácom prostredí.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• ​​

Naša škola pozýva žiakov na slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023, ktoré sa uskutoční 5. septembra 2022 (pondelok) , o 09:00 hod. vo vestibule našej školy.

Program:

• O 8:00 hod. sa uskutoční svätá omša v kostole Všetkých svätých v Brezovici, na základe dobrovoľnej účasti.
            • O 9.00 v prípade priaznivého počasia bude slávnostné otvorenie školského roka v átriu školy. V prípade nepriaznivého počasia  bude  otvorenie  v  jednotlivých  triedach a  žiaci prvého ročníka spolu s rodičmi  zostanú vo vestibule školy, kde sa uskutoční privítanie žiakov 1. ročníka a zadelenie do tried.
            • Úvodná triednicka hodina.
            • Predbežný čas ukončenia a rozchod žiakov  je  o10:30 hod.
            • Vstup detí do  MŠ je od 6.30 do 8.00 hod. cez zadný vchod.

Každý žiak  si prinesie prezúvky.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.