• Organizačné pokyny pre stravovanie na šk. rok 2023/2024

• V súvislosti s poskytnutím dotácie na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa (ďalej len „dotácia na stravu“) na obdobie  od 01.09.2023 do 31.12.2023, v súlade so zákonom č. 544/2010 Z. z. o dotáciách v pôsobnosti Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR v znení neskorších predpisov bude dotácia na stravu poskytnutá deťom v poslednom ročníku MŠ a žiakom ZŠ, ktorých rodičia podali Žiadosť – Návratku od 5.9.2023. Na stravovanie budú zaradení automaticky cez aplikáciu Edupage.

Deti MŠ a zamestnanci ZŠ majú stravu od 4.9.2023.

Na stravovanie je potrebné prihlásiť sa prostredníctvom Zápisného lístka – Prihlášky na stravovanie, viď. Príloha, bez prihlásenia sa nie je možné stravovať sa v ŠJ.

Prihlášku je možné stiahnúť tu alebo žiaci si prihlášky vyzdvihnú v prvý deň vyučovania u ved. ŠJ a vypísané donesú triednemu učiteľovi 5.9.2023

Mgr. Mária Angelovičová, ved. ŠJ